Září 2014

Opilé banány

21. září 2014 v 20:57 | Alice


Proč opilé banány? Jednak proto, že je to knížka, kterou právě čtu a jednak taky proto, že se to sem báječně hodí, lol

Jak vyplývá už i z obrázku a názvu (Alice, wow, fakt jako), zase byla další kalba :D:D. Jedna kamoška zrovna slavila narozeniny. Nestalo se prakticky nic moc, co bych měla zmínit. Okay, vlastně jo stalo. S M. se rozešel její kluk, takže se (jak se dá přepokládat) slušně řečeno ožrala jako doga :))))))))). Jelikož jsem spala zrovna u ní, protože nikdo nebyl doma, táhla jsem ji já a Filip přes celý město do jejich zatracenýho malýho bytu a snažili jsme se aspoň trochu zmírnit její usadavej pláč, přes kterej nebylo slyšet prakticky nic. Divim se, že na nás nikdo nezavolal mětskou, lol :D:D
S M. to bylo pěkně špatný, protože to ráno se postupně dozvídala, co všechno prováděla tady na té party. A nebylo, to nic pěknýho.

Co se týče troho novýho kluka, tak se z toho stáva docela funny storka, kterou vám musim říct. Po přečtení komentářů u předešlýho článku jsem si konečně otevřela všechny svoje oči a uvědomila si, jaký štěstíčko mě potkalo
Docela se mi to dařilo, jenomže každej jednou na něco dojede a tím mým ledovcem (malá vzpomínka na Titanic) se stalo moje ranní nestíhání a pravidelné zaspávání.
Takže se stalo, že jsem bezhlavě vybíhala z našeho baráku (jakože abych ho nepotkala) a v tom jsem narazila do Filipa, kterej na mě hodil takovej pohled jakože 'Wtf, holko?' a vyprskl smíchy. 'Co děláš, prosimtě? Si dáváš ranní rozcvičku? I když to je u tebe krajně nepravděpodobny,' smál se mi. Zamumlala jsem něco o ranním nestíhání a absolutní nevědomosti o čase. A nechala se unášet společnou cestou do školy. Jelikož se mi rozvázala tkanička, tak jsme se zastavili. Když jsem se ohlédla, viděla jsem Jakuba s výrazem uštavnýho kohouta. Rychle jsem si tkaničku zavázala a spěchala, co nejrychlejc do školy. S Filipem už jsem do školy dlouho nešla a to, že nás zrvona dneska (kdy jsme po dlouhé době šli spolu) viděl jakub, mě dostalo a já se řehtala na celý kolo.
Bylo to ode měpěkně hnusný já vim, ale omg.. :D:D:D

Příští týden slaví jeden kámoš ze třídy narozeniny a plánuje udělat třídní oslavu, takže uvidíme jak se to vyvrbí. Teď se se mnou radši Jakub nebaví, lol.

Jinak tyhle dny teď trávím hlavně čtením. Sestavila jsem si už konečně svůj podzimní playlist, i když je pravda, že teď docela často poslouchám BBC Radio 1.

/EDIT : ok jen taková malá vysvětlivka :D Filip je můj kluk a Jakub, to je ten novej :D omlouvám se, že to tady nebylo už předtím nikde vysvětleno :3 /
Milujte podzim stejně jako já
a čtěte hodně knížek jako já
jo a taky pijte hodně čaje jako já!!!
Vaše Alice<3

n. 2

11. září 2014 v 20:39 | Alice

Ale jo, mám se dobře. Jenom mě otravuje ten Chrome, musím to psát v Mozille :DDDD Ne dobrý v pohodě :D
Zapomněla jsem vám napsat jednu podstatnou novinku v mým podstatně nudným životě :D hihi. :D prvího září k nám nastoupil novej chlapec :DDDD Všechny holky, po jeho vstupu do třídy ...

ok, nebudu si namlouvat, že kromě mě, protože je fakt boží. máš chlapce, Alice /promouvá mi do duše můj vnitřní hlas/ však jasný :D jasný :DDD jenže tady tenhle Jakoubek, je asi snem všech dívek nene, holka :DD ostatní holky mají jinej vkus :DD prostě černovlasej, zelenookej, trošku opálenej, celkem vypracovanej, zadek na správným místě, nádhernej styl oblíkání a tak :333333333 máš chlapce, Alice.
Kluci všichni samozřejmě oči v sloup, omg další machr, ale o přestávce se kolem něj sesypali a normálně se s ním bavily teda snažili se o to, přiznej to, Alice :DDD všechny holky se na něj nalepily a hnedka začaly kolem něj jak vosy na medu wtf, Alice ? co je to za slovní spojení ? a prostě jak odporný vlezdoprdelky hnedka a Jakoubku tohle a tohle a chceš, já tě tady provedu, a máš dívku a kde bydlíš aaaa... awghhh ne já tam nebyla. to jako vážně ! :DD na tohle nemám :D teda ... byla jsem jediná :D chudák kluk :DDD Seděla jsem tam sama u svý lavice a kreslila si na papír nějaký čmáranice a relikvie smrti opravdu Alice, měla by si s tím přestat... a když přišla zase učitelka do třídy šla si něco zařídit, či co :D a všichni se rozeběhli zase do svých lavic, otočil se na mě. Chvilku na mě koukal a tak jsem se na něj zasmála, jakože takovej ten výsměchovej smích jako, tak tohle tě čeká chlapče, gratuluji :D a on na mě hodil takovej pohled alá ty podlá holko ! jen počkej, budeš za to pykat :DDD a jelikož jsem zjistila, že máme stejnou cestu domů, protože bydlí jen o panelák dál, tak šel za mnou ze školy. :D nešla jsem pomalu schválně, jenom se mi nechtělo domů no jo no, jednou si tvůj chlapec odskočí s kamarádama na poradu kvůli hokeji a ty už si tady vyhazuješ z kopejtka s jiným, co ? :DDD ... a tak se tak nějak stalo, že mě dohnal :DDDD naše konverzace probíhala asi takhle
on: co to jako mělo znamenat v tý třídě ?
já : nic, nechci tě děsit
on: myslím, že mi to dneska v tý třídě stačilo na to, abych byl vyděšenej dost
já: asi tak, jsou děsný, nechtěla bych bejt tebou
on: souhlasím s tebou
a takhle dál a dál pokračovala naše konverzace o naší třídě a škole až do té doby co jsme se rozešli :DD
Otočila jsem se, chladila si tváře a najednou na mě zařval : Hej ! a jak že se vlastně jmenuješ ? :DDD
Bylo to tak cuteee <3 máš chlapce, Alice, nezapomínej!
Joa taky bych se vám chtěla omluvit, že tenhle článek stál tak jaksi za nic. Bylo to jenom takový malý promlouvání do mý hlavy . :DDDD
s láskou vaše milovaná
Alice :3

September 1st, it's time to go back home.

1. září 2014 v 20:10 | Alice
Zdechnu.
Vstávání v 6:25. Tohle bude moje smrt lidi. Nestojí mi to za to. Prostě ne. Nikam nejdu. NEEEEEAH.
Tohle byly moje první věty ze dneška ráno . hihi :3 :DDDD Jediný, co mě donutilo vstát a udělat se sebou něco byl on. Prostě nám to vydrželo. Chápete to ? O.o Já ne.
Bavíme se, smějeme se, chodíme ven, líbáme se.
Ne, není to normální, ale nevěřila jsem tomu. Myslela jsem, že to na mě po tom polibku zkusí a když ho odmítnu, odkopne mě.
Nebylo to tak. Chvíli jsme tam stáli na tom balkóně, pak jsem se rozesmála. Prolomila jsem s tím asi tunu ledovců a normálně jsme si začali povídat. O všem a o ničem. O tom, proč schovává na balkoně vodku. A o tom, proč jsme se vlastně políbili.
Myslela jsem, že když se něco takovýho stane, nebude o tom chtít mluvit. Ale mýlila jsem se. Normálně jsme se o tom otevřeně bavili. Líbila jsem se mu už od tý doby, co jsem nastoupila na gympl /malé tajemství velké chytré školačky odhaleno :OO šprtkaaaa!!/ , ale to jsme byla jenom malá blbá primánka a on tercián, takže to bylo jaksi jasný, že z toho nic nebude, ale od tý doby, co jsem se dostala do té naší malé party jaktonazvatslušně ... :DDDDD lidí, co se občas málo napijí hahaha, tak jsme se začali bavit víc a víc a vícccc <3 a skončilo to tak, že na mě dneska rán čekal za barákem a spolu jsme ruku v ruce vyšli vstříct novýmu školnímu roku.
Mám ho strašně ráda. Nejenom jako kluka, stal se z něj i můj nejlepší kámoš. Je to normální ? :O
Alice, Alice, Aliceeeee <3